SMARTWAYS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Księgowa / Księgowy

Księgowa / Księgowy

On-site
  • Warszawa, Mazowieckie, Poland
Finance

Job description

Dołącz zespołu jako Księgowa/Księgowy!
Poszukujemy pasjonatów rachunkowości, którzy chcą rozwijać swoją karierę w dynamicznym środowisku.
Jeśli masz doświadczenie w księgowości, znasz obowiązujące przepisy z zakresu rachunkowości oraz chcesz pracować w przyjaznym i profesjonalnym zespole, zapraszamy do zaaplikowania!

Prowadzimy rekrutację na kilka stanowisk, zależnie od doświadczenia i wiedzy z zakresu księgowości.

Obowiązki:
  •  Prowadzenie pełnej księgowości;
  •  Przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych;
  •  Utrzymywanie zgodności dokumentacji z przepisami;
  •  Współpraca z zespołem finansowym;
  •  Zadania związane z rozliczeniami i raportowaniem.

Job requirements

Wymagania:

  •  Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym (wewnętrzna księgowość lub biuro rachunkowe);
  •  Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, VAT i CIT;
  •  Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym;
  •  Doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, cieszącej się ugruntowaną pozycją na rynku pracy;
  • Elastyczne godziny pracy w pełnym wymiarze czasu, z możliwością dostosowania ich do indywidualnych potrzeb;
  • Atrakcyjny system premiowy, zależny od zaangażowania i doświadczenia;
  • Dostęp do platformy benefitowej, umożliwiającej korzystanie z różnych rabatów i ofert specjalnych;
  • Pakiet medyczny, zapewniający opiekę zdrowotną.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a aplikuj śmiało!

or